0,00 €0

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Swipe to the left

Nová edícia CORD 2023

Nová edícia CORD 2023
27. októbra 2022


S veľkou radosťou vám oznamujeme že po úspešnej edícii Classic z nepremokavého, ľahkočisiteľného materiálu ktoré ste mohli nájsť v našej ponuke v 7 farbách, na scénu prichádza nová edícia CORD alebo pre nás pekne po slovensky menčestrovie pelechy :)

No čo by som Vám takto na rýchlo o nich.. sú krásne, hebké, mierne lesklé s prúžkami presne ako má menčester mať.. a čo mňa osobne na nich berie najviac... že sú totálne nenormálne nadčasové


no teraz už vážne..


Edícia Cord

Corduroy alebo inak povedané „menčester“ je nesmrteľná, nezničiteľná klasika nie len v šatníku, ale aj v bytových doplnkoch. Áno menčester je späť a my sa mu nebránime. Menčester rovnako ako džínsovina boli pôvodne určené prevažne na pracovné odevy. Pre svoju praktickosť a vzhľad sa však oba materiály vyšplhali na pozíciu bežného oblečenia a vďaka svojej neodernosti a jednoduchej údržbe prerazili aj do sveta bytových doplnkov. Málo kto vie že menčester je na „scéne“ viac ako 100 rokov. Od začiatku sa vyrábal výlučne zo 100% bavlny. Časom sa však pri výrobe používali aj rôzne kombinácie materiálov od polyesteru cez bambusové vlákna, no my sme si dali si záležať ako na výbere farieb, tak aj výbere európskeho výrobcu 100% bavlneného Cordu. Menčester z ktorého sú naše pelechy ušité majú širšie prúžky a jemný lesk, tak ako sa na pravý menčester patrí. Pelech z edície Cord svojimi jednoduchými tvarmi, teplými retro farbami zapadne do každej domácnosti. Svojou eleganciou dodá vášmu miláčikovi pocit dôležitosti a bezpečia.

Pelechy RedAnt sú kombináciou niekoľko dôležitých funkcií: sú vyrobené z veľmi kvalitných, funkčných textílií, pre ktoré je charakteristická zvýšená odolnosť, trvácnosť a jednoduchosť v údržbe. Zároveň poskytujú vaším miláčikom maximálny komfort počas spánku alebo odpočinku.

Skladá sa zo štyroch obvodových vankúšov a jedného stredového vankúša, ktoré je možné jednoducho vybrať a poťah pelechu hodiť do práčky.

Keďže je pelech pre vášho psíka alebo mačičku súčasťou interiéru, spĺňa funkciu dizajnového doplnku. Naše pelechy sú farebné a moderné.

Nižšie nájdete podrobné informácie o rozmerových a farebných variantoch našich pelechov, ktoré vám pomôžu vybrať ten správny model pre svojho štvornohého priateľa.

- ručná výroba

- slovenský výrobok

- vysoko odolný materiál

- ľahké čistenie

- odzipsovateľný po celom obvode

- možnosť prať v pračke

- vnútorné vankúše sú plnené antialergickou antiparazitnou výplňou

- vyberané najkvalitnejšie materiály


V našej ponuke si môžete vybrať zo štyroch starostlivo vybraných farieb a štyroch veľkostí


na fotkách: Pelech pre psíka CORD veľkosť L koňakový

foto: verafox_photo ktorá je mimochodom zapojená do projektu "Pomôžme útulkom" - pomáha útulku v Rožňave :)