0,00 €0

Non hai articoli nel carrello.

Product was successfully added to your shopping cart.
Pelech pre psíka CORD
Novinka

Pelech pre psíka CORD

PEL-CORD

Exkluzívna pohovka, ležadlo z mendžestrovej textílie

Vnútorný rozmer pelecha: pre zobrazenie vyberte farbu a veľkosť

Vonkajší rozmer pelecha: pre zobrazenie vyberte farbu a veľkosť

Edícia: Cord

Prevedenie: Pelech

Disponibilità: Disponibile

Price From: 75,90 €
+5,00 €

Massimo numero di caratteri: 15

* Campi obbligatori

Price From: 75,90 €

Dettagli

Edícia Cord

Corduroy alebo inak povedané „menčester“ je nesmrteľná, nezničiteľná klasika nie len v šatníku, ale aj v bytových doplnkoch. Áno menčester je späť a my sa mu nebránime. Menčester rovnako ako džínsovina boli pôvodne určené prevažne na pracovné odevy. Pre svoju praktickosť a vzhľad sa však oba materiály vyšplhali na pozíciu bežného oblečenia a vďaka svojej neodernosti a jednoduchej údržbe prerazili aj do sveta bytových doplnkov. Málo kto vie že menčester je na „scéne“ viac ako 100 rokov. Od začiatku sa vyrábal výlučne zo 100% bavlny. Časom sa však pri výrobe používali aj rôzne kombinácie materiálov od polyesteru cez bambusové vlákna, no my sme si dali si záležať ako na výbere farieb, tak aj výbere európskeho výrobcu 100% bavlneného Cordu. Menčester z ktorého sú naše pelechy ušité majú širšie prúžky a jemný lesk, tak ako sa na pravý menčester patrí. Pelech z edície Cord svojimi jednoduchými tvarmi, teplými retro farbami zapadne do každej domácnosti. Svojou eleganciou dodá vášmu miláčikovi pocit dôležitosti a bezpečia.

Pelechy RedAnt sú kombináciou niekoľko dôležitých funkcií: sú vyrobené z veľmi kvalitných, funkčných textílií, pre ktoré je charakteristická zvýšená odolnosť, trvácnosť a jednoduchosť v údržbe. Zároveň poskytujú vaším miláčikom maximálny komfort počas spánku alebo odpočinku.

Skladá sa zo štyroch obvodových vankúšov a jedného stredového vankúša, ktoré je možné jednoducho vybrať a poťah pelechu hodiť do práčky.

Keďže je pelech pre vášho psíka alebo mačičku súčasťou interiéru, spĺňa funkciu dizajnového doplnku. Naše pelechy sú farebné a moderné.

Nižšie nájdete podrobné informácie o rozmerových a farebných variantoch našich pelechov, ktoré vám pomôžu vybrať ten správny model pre svojho štvornohého priateľa.

- ručná výroba

- slovenský výrobok

- vysoko odolný materiál

- ľahké čistenie

- možnosť prať v pračke