0,00 €0

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

O nás

Vážení zákazníci a obchodní partneri. V našej firme veríme, že kvalitný výrobok je vyjadrením úcty k zákazníkovi, rešpektu k poctivému remeslu, ale tiež práce šikovných slovenských rúk. Preto ma teší, že práve európske výrobky si nachádzajú čoraz viac zákazníkov, ktorí vedia oceniť jedinečný európsky dizajn a kvalitu.

Vznik a história značky REDANT

Marián Štúrik, zakladateľ a konateľ:

"„Keď môj prastarý otec zakladal v roku 1920 fabriku na výrobu kožených pracovných záster, dozaista by sa mu nebolo ani len snívalo, že jeho pravnuk bude o takmer sto rokov sedieť vo vlastnej dielni a písať tento príbeh. Príbeh tejto tradície sa objavuje v mojej rodinnej histórii už od začiatku 20. storočia. Táto tradícia po niekoľkých desaťročiach vstala z popola. S myšlienkou obnoviť výrobu som sa pohrával už nejaký čas, no definitívne rozhodnutie prišlo až v roku 2008. Nový výrobný program zameraný na kvalitné módne doplnky som zastrešil pod značku REDANT."

Idea a poslanie značky REDANT

Navrhujeme a vyrábame prémiové výrobky pre nespútané duše.

 • REDANT vyrába produkty pre ľudí a ich zvieratá s cieľom ochrániť, ale aj priniesť štýl, odolnosť, udržateľnosť a nadčasovosť.
 • Výrobky REDANT sú z kože a iných odolných materiálov, ktoré predstavujú návrat k prírode a opak konzumu, či rýchlej doby.
 • REDANT je symbolom modernej tradície, poctivého remesla, kvality, udržateľnosti a prírodných materiálov.
 • Oslavuje malé dobrodružstvá, aj odvážne výpravy do prírody plné divokosti, neskrotnosti, živelnosti a slobody.
 • Sme RED

  REBELSKÝ

  sme rebelskí v prístupe, ale pevní v postojoch. Nebojíme sa meniť pravidlá, prinášať novinky ani reagovať na trendy. Pri všetkom čo robíme sme však pevní vo svojich hodnotách a verní poctivému remeslu i práci šikovných slovenských rúk.

  ELEGANTNÍ

  Tvoríme elegantný dizajn, pre ľudí aj ich miláčikov. Dizajn, ktorý vydrží roky, no rešpektuje dlhodobé trendy. Usilujeme o to, aby naši zákazníci aj ich miláčikovia nemuseli robiť kompromisy vo svojom unikátnom štýle a vyjadrili svoju osobnosť doplnkami, ktoré plnia účel a prinášajú komfort.

  DÔMYSLENÍ

  Sme dômyselní v detailoch a spoľahliví v kvalite. Každé vrecko, zips aj pracka na produktoch REDANT má zmysel a spĺňa svoju funkciu. Nerobíme samoúčelné produkty a nehľadáme skratky v kvalite ani starostlivosti o zákazníka. Od prvotnej idey dizajnéra, cez výrobu až po expedíciu dbáme na najvyššiu kvalitu.

  Marián Štúrik, zakladateľ a konateľ: