0,00 €0

V košíku nie sú žiadne položky.

Pelechy a doplnky pre zvieratá

Pelechy a doplnky

Pre zvieratá

Pelechy a ležadlá RedAnt


Pelech patrí do základnej výbavy každého štvornohého chlpáča. Je to miesto pre jeho leňošenie a spánok, kde sa potrebuje cítiť bezpečne a pohodlne. Výber toho správneho vôbec nie je jednoduchý. Prečo a ako vybrať svojmu miláčikovi práve pelech RedAnt? A ako sa pelechy RedAnt líšia?

Prémiová kvalita Vysoká odolnosť Vyrobené na Slovensku Prémiový servis
Prémiová kvalita

Prémiová
kvalita

Pelechy RedAnt sú kombináciou niekoľko dôležitých funkcií. Sú vyrobené z veľmi kvalitných, funkčných textílií, pre ktoré je charakteristická zvýšená odolnosť, trvácnosť a jednoduchosť v údržbe.

Vysoká odolnosť

Vysoká
odolnosť

Na výbere materiálov sme si dali záležať a vyberali sme ich nielen podľa farby a vzhľadu. Dbali sme na výber textílií s vysokou odolnosťou voči oderu.

Vyrobené na Slovensku

Vyrobené na
Slovensku

Všetky procesy výroby od výberu nite až po zabalenie a expedíciu sú v našich rukách. Dbáme na každý detail a ku každej objednávke pristupujeme individuálne.

Prémiový servis

Prémiový
servis

Všetkých našich zákazníkov si veľmi vážime. Poskytujeme im preto servis na všetky naše výrobky aj po uplynutí doby na reklamáciu.

Príjemné na dotyk

Príjemné na
dotyk

Napriek svojej pevnosti a odolnosti sú všetky materiály veľmi príjemné na dotyk. A nemyslíme len zamat z edície VELVET alebo kožušinku z edície ŇUŇU. Dokonca aj pelechy z edície CLASSIC sú najjemnejšie vo svojej kategórii.

Vodeodpudivý materiál

Vodeodpudivý
materiál

Prevažná časť pelechov RedAnt je ušitá z textílií cez ktoré nepresiakne tekutina. Všetky peliešky z našej ponuky s týmto znakom majú vodeodpudivú úpravu.

Odzipsovateľný poťah

Odzipsovateľný
poťah

Všetky pelechy RedAnt majú po celom obvode zips, vďaka ktorému vyberiete všetky vnútorné vankúše a poťah jednoducho operiete v práčke.

Vymeniteľná obliečka

Vymeniteľná
obliečka

Ak Vás vzhľad vášho pelechu omrzí, stačí ho jednoducho zmeniť výmenou obliečky, ktorú je možné zakúpiť osobitne. Pelechy a obliečky jednej veľkosti je možné navzájom kombinovať.

Odporúčané veterinárom

Odporúčané
veterinárom

Naše ortopedické pelechy sú vhodné pri liečbe ortopedických ochorení.
„Mal by byť preto anatomicky modelovateľný na tvar kostry zvieraťa. Tento jav vie dosiahnuť najlepšie matrac z pamäťovej peny.“ MVDr. Daniel Cilík

Celý rozhovor
Hypoalergénna výplň

Hypoalergénna
výplň

Na rozdiel od drvivej väčšiny pelechov, ktoré sú plnené drteným molitanom, sú RedAnt pelechy plnené výhradne dutým vláknom, ktoré sa používa ako výplň do antialergických vankúšov pre ľudí.

Keďže je pelech pre vášho psíka alebo mačičku súčasťou interiéru, spĺňa funkciu dizajnového doplnku. Naše pelechy sú farebné a moderné.

Rozmery


Jednou z najdôležitejších vlastností pelechu je samozrejme jeho rozmer. Vyrábame pelechy pre trpaslíčie ale aj pre tie najväčšie plemená. Je dôležité vybrať spávnu veľkosť aby mal psík svoje pohodlie a mohol si vo svojom peliešku poriadne oddýchnuť.

Pre veľmi malé plemená

Pre veľmi malé
plemená

vnútorný rozmer pelecha

S 30x25cm Zobraziť S
Pre malé plemená

Pre malé plemená

vnútorný rozmer pelecha

M 50x45cm Zobraziť M
Pre stredné a väčšie plemená

Pre stredné a väčšie
plemená

vnútorný rozmer pelecha

L 70x65cm Zobraziť L
Pre veľké plemená

Pre veľké plemená

vnútorný rozmer pelecha

XL 90x85cm Zobraziť XL

Druhy pelechov a ležadiel


V našej ponuke nájdete pelechy a ležadlá nielen rôznych rozmerov ale aj tvarov. Rozdelujeme ich na:

Pelech

Pelech

Je najznámejším a najpredávanješím zo všetkých druhov ležadiel. Skladá sa zo 4 obvodových a jedného stredového vankúša. Jednoduchá údržba a ľahké čístenie z neho urobili TOP produkt.

Ortopedický pelech

Ortopedický
pelech

Exkluzívna ortopedická pohovka s pamäťovou penou, vymeniteľnou dekou a snímateľným poťahom. Má zároveň funkciu interiérového doplnku.

Hniezda a kukane

Hniezda a kukane

Sú mäkkučké ako obláčik a presne tak sa v nich bude váš miláčik cítiť. Kukaňa je idálna pre krátkosrsté psíky alebo bezsrstné plemená mačiek, ktoré sa potrebujú zahriať a schúliť pod dečku. Je vhodný aj pre fredky alebo potkany.

Vankúše a puffy

Vankúše a puffy

Podložka vo forme vankúša alebo puffu sa môžu používať ako samostatné ležadlo, ale aj ako doplnkový vankúš do pelechu. Veľmi jednoducho sa udržiavajú a sú ľahko prenosné.

EDÍCIE Redant PELECHOV


Naše pelechy sú zároveň interiérovým doplnkom. Preto sa snažíme ponúkať našim zákazníkom nielen funkčný ale aj dizajnový kúsok. Naše pelechy rozdeľujeme na:

Velvet

Velvet

Veľmi príjemný materiál podobný zamatu alebo velúru. Ľahko sa udržiava, Srsť stačí povysávať, nečistoty poutierať handričkou. Je vodeodpudivý, možno ho prať v práčke.

Pracie symboly Zobraziť Velvet
Cord

Cord

Menčester pre svoju praktickosť a vzhľad prerazili aj do sveta bytových doplnkov. Jedným z nich je aj pelech z našej produkcie. Ľahko sa urdžiava. Srsť stačí povysávať, možno ho prať v práčke.

Pracie symboly Zobraziť Cord
Classic

Classic

Náš najpredávanejší pelech. Je ušitý z vodeodpudivej outdoorovej textílie. U zákazníkov je obľúbený vďaka svojej jednoduchej údržbe a ľahkému čisteniu. Možno ho prať v práčke

Pracie symboly Zobraziť Classic
De luxe

De luxe

Ortopedický pelech s matracom s pamäťovou penou, odnímateľným obvodovým vankúšom a vymeniteľnou dekou. Je ušitý z pevnej čalunickej textílie podobnej brúsenej koži.

Pracie symboly Zobraziť DeLuxe
Ňuňu

Ňuňu

Naša najroztomilejšia edícia je ozaj ňuňu. Peliešky sú mäkučké ako obláčik. V tejto edícii nájdete kukaňe, hniezda, tulivaky. Všetky ŇUŇU produkty je možné prať v práčke

Pracie symboly Zobraziť Ňuňu
Nakupovať podľa

Product was successfully added to your shopping cart.

položiek: 18

položiek: 18