0,00 €0

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Kožený batoh NATIVE na MacBook

Viac pohľadov

Novinka

Kožený batoh NATIVE na MacBook

BAT-NATIVE

Kožená ochranná taška z edície NATIVE pre počítače

Model zariadenia: Macbook 12", MacBook Pro 14" M1 (2021), M2 (2023), Univerzálne 13", Macbook Air 13" (2017), Macbook Air 13" M2 (2022), Macbook Pro 13" / Air 13" M1 (2020)

Vnútorný rozmer: 27 x 37,5 x 8 cm

Objem: 8,1 L

Edícia: Native

Prevedenie: Batoh

Dostupnosť: Skladom

Cena od: 149,90 €

* Povinné pole

Cena od: 149,90 €

Detaily

NATIVE

Pre konzervatívnejšieho zákazníka sme pre Vás na Slovensku vyrobili aj edíciu kožených puzdier a tašiek s názvom NATIVE.

Edícia NATIVE pripomína svojim vzhľadom a strihom tak trochu edíciu FRAME je však decentnejšia, aj vďaka použitiu jednoliateho materiálu. Na rozdiel od pôvodnej edície FRAME sme v tejto edícii nekombinovali dva materiály, (kožu a Manchester) ale len jeden pravú hovädziu useň.

Voskovaná koža, z ktorej je taška vyrobená pochádza z Talianska. Svojim používaním získava patinu a šarm. Čím je produkt starší, tým je krajší. Tašky edície NATIVE nestarnú, ale získavajú vekom na svojej atraktivite.

  • YKK zipsy, - Najdôležitejšou časťou je vždy zapínanie, preto sme siahli po značkovom zipse od japonskej spoločnosti YKK. Tento zisp nesklame ani náročného užívateľa.
  • 8mm výstuž, Batoh/taška z edície NATIVE sú vyplnené mäkkou 8mm výplňou, ktorá vytvára bezpečný domov pre váš Mac
  • Vďaka veľmi precíznemu prevedeniu, kvalitnému šitiu a materiálu pravej hovädzej kože, sa taška môže stať predmetom dedičstva vašich potomkov. Tento produkt totiž nikdy nevyjde z módy a právom si zaslúži prívlastok, tovar najvyššej kvality.

    Kožený batoh z edície NATIVE

    Batoh má jedno predné vrecko do ktorého sa zmestí napr. mobil, peňaženka alebo kľúče. Vo vnútornej časti batohu je tiež oddeľovacie vrecko na počítač. Celý batoh je vystužený 8mm penou ktorá bezpečne ochráni váš Mac. Batoh je napriek svojim rozmerom priestranný, a preto je využiteľný aj na bežné nosenie. Vyrábame ho v dvoch veľkostných rozmeroch

  • Pre MacBooky do 14“ (27 x 37,5 x 8 cm)
  • Pre Macbooky do 16“ (30 x 40 x 8 cm)
  • Celé promo video na edíciu FRAME si pozriete tu: